Platon (7.x-3.9) - en to hr translation catalogue (24 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Type
hr: Vrsta

en: Read more
hr: Pročitaj više

en: Administration
hr: Administracija

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: Search
hr: Pretraga

en: None
hr: Nema

en: Help
hr: Pomoć

en: Footer
hr: Podnožje

en: Score
hr: Rezultat

en: Unlimited
hr: Neograničeno

en: Calendar
hr: Kalendar

en: Duration
hr: Trajanje

en: Messages
hr: Poruke

en: Results
hr: Rezultati

en: Menu settings
hr: Postavke izbornika

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Error message
hr: Poruka greške

en: Warning message
hr: Poruka upozorenja

en: First sidebar
hr: Prvi stupac

en: Status message
hr: Poruka statusa
