Platon (7.x-3.9) - en to it translation catalogue (32 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Type
it: Tipo

en: Read more
it: Leggi tutto

en: Administration
it: Amministrazione

en: Yes
it: Sì

en: register
it: registra

en: Edit
it: Modifica

en: Search
it: Cerca

en: None
it: Nessuno

en: Help
it: Aiuto

en: Always
it: Sempre

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Score
it: Punteggio

en: logout
it: esci

en: Unlimited
it: Nessun limite

en: Calendar
it: Calendario

en: Duration
it: Durata

en: Messages
it: Messaggi

en: White
it: Bianco

en: Results
it: Risultati

en: No limit
it: Nessun limite

en: Menu settings
it: Impostazioni del menù

en: Questions
it: Domande

en: Passed
it: Passato

en: Available
it: Disponibile

en: Skip to main content
it: Salta al contenuto principale

en: Error message
it: Messaggio di errore

en: Warning message
it: Messaggio di avvertimento

en: First sidebar
it: Prima barra laterale

en: Manage questions
it: Gestione domande

en: Status message
it: Messaggio di stato

en: Header background
it: Sfondo intestazione
