Platon (7.x-3.9) - en to jv translation catalogue (20 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Type
jv: Tipe

en: Read more
jv: Candhaké

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: Search
jv: Goléki

en: None
jv: Nihil

en: Help
jv: Pitulungan

en: Score
jv: Skor

en: Unlimited
jv: Ora ānā batesé

en: Results
jv: Kasilé

en: Menu settings
jv: Sétingan menu

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Error message
jv: Pesen kesalahan

en: Warning message
jv: Welingan

en: First sidebar
jv: Sidebar pertama

en: Status message
jv: Status pesen
