Platon (7.x-3.9) - en to lv translation catalogue (34 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Type
lv: Veids

en: Read more
lv: Lasīt vairāk

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: Search
lv: Meklēt

en: None
lv: Nav

en: Help
lv: Palīdzība

en: Always
lv: Vienmēr

en: Footer
lv: Kājene

en: Score
lv: Iegūtie punkti

en: logout
lv: atslēgties

en: login
lv: pieslēgties

en: Unlimited
lv: Bez limita

en: Calendar
lv: Kalendārs

en: Forum
lv: Forums

en: Duration
lv: Ilgums

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: White
lv: Balts

en: Results
lv: Rezultāti

en: Menu settings
lv: Izvēlnes iestatījumi

en: Questions
lv: Jautājumi

en: Passed
lv: Nokārtots

en: Available
lv: Pieejams

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums

en: Warning message
lv: Brīdinājuma ziņojums

en: First sidebar
lv: Pirmā sānu josla

en: Pass rate
lv: Nokārtošanas līmenis

en: Status message
lv: Statusa paziņojums

en: Attempts allowed
lv: Atļautie mēģinājumi
