Platon (7.x-3.20) - en to km translation catalogue (29 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Content
km: មាតិកា

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Read more
km: អាន​បន្ថែម

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: view
km: មើល​

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Search
km: ស្វែងរក

en: None
km: គ្មាន

en: Help
km: ជំនួយ

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Continue
km: បន្ត

en: Question
km: សំណួរ

en: Footer
km: បាតកថា

en: Unlimited
km: មិន​កំណត់

en: Forum
km: វេទិកា

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Results
km: លទ្ធផល

en: Failed
km: បាន​បរាជ័យ

en: Menu settings
km: ការកំណត់​ម៉ឺនុយ​

en: Finished
km: បាន​បញ្ចប់

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Error message
km: សារ​កំហុស

en: Warning message
km: សារ​ព្រមាន

en: First sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ដំបូង

en: Status message
km: សារ​ស្ថាន​ភាព​
