Platon (7.x-3.20) - en to th translation catalogue (42 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Type
th: ประเภท

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Read more
th: อ่านต่อ

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Login
th: เข้าสู่ระบบ

en: Edit
th: แก้ไข

en: Search
th: ค้นหา

en: None
th: ไม่มี

en: Menu
th: เมนู

en: Continue
th: ดำเนินการต่อ

en: Question
th: คำถาม

en: Always
th: ตลอดเวลา

en: Score
th: คะแนน

en: Unlimited
th: ไม่จำกัด

en: Add to cart
th: หยิบใส่ตะกร้า

en: Calendar
th: ปฏิทิน

en: Forum
th: กระดานสนทนา

en: Operation
th: การปฏิบัติการ

en: Duration
th: เวลาสอบ

en: Messages
th: ข้อความ

en: Results
th: ผลลัพท์

en: Failed
th: ไม่ผ่าน

en: Menu settings
th: ตั้งค่าเมนู

en: Finished
th: เสร็จสิ้น

en: Questions
th: คำถาม

en: Passed
th: ผ่าน

en: Available
th: อนุญาตให้สอบเมื่อ

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: Started
th: เริ่มสอบเมื่อ

en: Error message
th: ข้อความผิดพลาด

en: Warning message
th: ข้อความเตือน

en: of
th: ของ

en: First sidebar
th: แถบด้านข้างแถบแรก

en: Manage questions
th: จัดการข้อสอบ

en: Pass rate
th: เปอร์เซ็นต์ขั้นต่ำที่สอบผ่าน

en: Status message
th: สถานะข้อความ

en: Evaluated
th: ตรวจแล้ว

en: Not evaluated
th: ยังไม่ได้ตรวจ

en: Duration :  @value
th: เวลาสอบ: @value

en: Attempts allowed
th: จำนวนครั้งที่อนุญาตให้สอบ
