Platon (7.x-3.20) - en to uk translation catalogue (59 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Type
uk: Тип

en: Description
uk: Опис

en: Read more
uk: Читати далі

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: view
uk: переглянути

en: Login
uk: Вхід

en: Edit
uk: Редагувати

en: Search
uk: Пошук

en: None
uk: Немає

en: Response
uk: Відповідь

en: Help
uk: Довідка

en: Menu
uk: Меню

en: Continue
uk: Продовжити

en: Question
uk: Питання

en: Always
uk: Завжди

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Score
uk: Вага

en: logout
uk: вихід

en: login
uk: увійти

en: Unlimited
uk: Необмежено

en: Add to cart
uk: Додати в кошик

en: Calendar
uk: Календар

en: Start
uk: Початок

en: Forum
uk: Форум

en: Operation
uk: Дія

en: Duration
uk: Тривалість

en: Mixed
uk: Змішаний

en: Messages
uk: Повідомлення

en: White
uk: Білий

en: Results
uk: Результати

en: No limit
uk: Необмежено

en: Failed
uk: Невдало

en: Menu settings
uk: Налаштування меню

en: Finished
uk: Завершено

en: Questions
uk: Питання

en: Passed
uk: Успіх

en: Available
uk: Доступно

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Started
uk: Запущено

en: Error message
uk: Повідомлення про помилку

en: Warning message
uk: Попереджувальне повідомлення

en: of
uk: з

en: First sidebar
uk: Перша бічна панель

en: In progress
uk: Виконується

en: My courses
uk: Мої курси

en: Quiz
uk: Тест

en: Manage questions
uk: Редагувати питання

en: In Progress
uk: Виконується

en: Pass rate
uk: Прохідний відсоток

en: Question Results
uk: Результати

en: Status message
uk: Повідомлення про стан

en: Header background
uk: Фон верхнього колонтитулу

en: Attempts allowed
uk: Дозволених спроб

en: Duration:
uk: Тривалість:

en: Training catalogue
uk: Каталог тренінгів
