Platon (7.x-3.20) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Content
ur: متن

en: Type
ur: قِسم

en: Description
ur: وضاحت

en: Read more
ur: مزید پڑھیے۔

en: Administration
ur: تنظیم

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: view
ur: مشاہدہ کریں

en: Search
ur: تلاش

en: Finished
ur: ختم شد
