Platon (7.x-3.20) - en to vi translation catalogue (45 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Type
vi: Kiểu

en: Description
vi: Mô tả

en: Read more
vi: Xem thêm

en: Administration
vi: Quản lý

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: view
vi: xem

en: Login
vi: Đăng nhập

en: Edit
vi: Sửa

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: None
vi: Không có

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Continue
vi: Tiếp tục

en: Question
vi: Câu hỏi

en: Always
vi: Luôn luôn

en: Footer
vi: Phần chân

en: Score
vi: Điểm

en: logout
vi: đăng xuất

en: Unlimited
vi: Không giới hạn

en: Add to cart
vi: Thêm vào giỏ hàng

en: Start
vi: Khởi động

en: Forum
vi: Diễn đàn

en: Operation
vi: Thao tác

en: Duration
vi: Thời lượng

en: Mixed
vi: Hỗn hợp

en: Messages
vi: Thông báo

en: Results
vi: Kết quả

en: Failed
vi: Thất bại

en: Menu settings
vi: Thiết lập trình đơn

en: Finished
vi: Đã hoàn thành

en: Available
vi: Có sẵn

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Started
vi: Đã bắt đầu

en: Error message
vi: Thông báo lỗi

en: Warning message
vi: Cảnh báo

en: of
vi: trên

en: First sidebar
vi: Thanh bên đầu tiên (bên trái)

en: In progress
vi: Đang tiến hành

en: In Progress
vi: Đang tiến hành

en: Pass rate
vi: Tỉ lệ trả lời đúng cần đạt

en: @quiz Title
vi: Tên @quiz

en: Attended
vi: Có tham dự

en: Status message
vi: Thông báo tình trạng
