Spider Video Player (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (24 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Type
ast: Triba

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Size
ast: Tamañu

en: Reset
ast: Reafitar

en: Required
ast: Requeríu

en: Name
ast: Nome

en: Preview
ast: Entever

en: Save
ast: Guardar

en: Upload
ast: Xubir

en: Error
ast: Fallu

en: Create
ast: Crear

en: All
ast: Too

en: Published
ast: Espublizáu

en: Background color
ast: Color de fondu

en: Text color
ast: Color del testu

en: Order
ast: Orde

en: Close
ast: Zarrar

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
