Spider Video Player (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (32 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Next
be: Наступны

en: Delete
be: Выдаліць

en: Type
be: Тып

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Size
be: Памер

en: Reset
be: Скінуць

en: Required
be: Абавязкова

en: Name
be: Імя

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Save
be: Захаваць

en: Insert
be: Уставіць

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Upload
be: Загрузіць

en: Error
be: Памылка

en: Create
be: Стварыць

en: All
be: Усе

en: Published
be: Апублікавана

en: Background color
be: Колер фона

en: Text color
be: Колер  тэксту

en: Repeat
be: Паўтарыць

en: Order
be: Парадак

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Themes
be: Тэмы

en: Apply
be: Ужыць

en: Publish
be: Апублікаваць

en: Unpublish
be: Скасаваць пуплікацыю

en: Save order
be: Захаваць парадак
