Spider Video Player (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (30 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Next
bg: Още

en: Delete
bg: Изтриване

en: Type
bg: Тип

en: Cancel
bg: Отмени

en: Priority
bg: Приоритет

en: Tags
bg: Таг

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Size
bg: Размер

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Required
bg: Задължително

en: Name
bg: Име

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Save
bg: Запази

en: Upload
bg: Трансфер

en: Error
bg: Грешка

en: Create
bg: Създаване

en: All
bg: Всички

en: Url
bg: URL

en: Off
bg: Изключи

en: Published
bg: Публикувано

en: here
bg: Тук

en: Text color
bg: Цвят на текста

en: Order
bg: Поръчка

en: Right
bg: Дясно

en: Themes
bg: Теми

en: Apply
bg: Търси

en: Publish
bg: Публикувай

en: Unpublish
bg: Отпубликувай
