Spider Video Player (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (40 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Next
bo: འོག་མ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Type
bo: རིགས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Priority
bo: གཙོ་གནད

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Go
bo: སྐྱོད་པ

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Required
bo: དགོས་ངེས་ཡིན་པ

en: Name
bo: མིང

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Upload
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Create
bo: གསར་བཟོ

en: All
bo: ཡོངས

en: Url
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Up
bo: གོང་དུ

en: here
bo: འདིར།

en: Background color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Text color
bo: ཡིག་གེའི་ཁ་དོག

en: Order
bo: གོ་རིམ

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Left
bo: གཡོན

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: New
bo: གསར་བ

en: Top left
bo: གཡོན་འགོ

en: Top right
bo: གཡས་འགོ

en: Bottom right
bo: གཡས་འོག

en: Bottom left
bo: གཡོན་འོག

en: Themes
bo: བརྗོད་གཞི

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Save order
bo: གོ་རིམ་ཉར་ཚགས་བྱེད་པ
