Spider Video Player (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (25 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Next
bs: Sljedeći

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Priority
bs: Prioritet

en: Tags
bs: Tagovi

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Size
bs: Veličina

en: Required
bs: Obavezno

en: Name
bs: Ime

en: Preview
bs: Pregled

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Error
bs: Greška

en: All
bs: Sve

en: Published
bs: Objavljeno

en: Up
bs: Gore

en: Text color
bs: Boja teksta

en: Down
bs: Dole

en: Order
bs: Poredak

en: Themes
bs: Teme

en: Apply
bs: Primjeni

en: Publish
bs: Objavi

en: Unpublish
bs: Ukloni status objave
