Spider Video Player (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (46 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Next
cs: Další

en: Delete
cs: Smazat

en: Type
cs: Typ

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Priority
cs: Priorita

en: Tags
cs: Štítky

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Go
cs: Přejít

en: Size
cs: Velikost

en: Required
cs: Povinné

en: One
cs: Jeden

en: Name
cs: Jméno

en: Preview
cs: Náhled

en: Save
cs: Uložit

en: Insert
cs: Vložit

en: Upload
cs: Nahrát

en: Error
cs: Chyba

en: Create
cs: Vytvořit

en: All
cs: Vše

en: Off
cs: Vypnuto

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Up
cs: Nahoru

en: here
cs: zde

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: Text color
cs: Barva textu

en: Repeat
cs: Opakovat

en: Shuffle
cs: Promíchat

en: Down
cs: Dolů

en: Close
cs: Zavřít

en: New
cs: Nové

en: Top left
cs: Horní levý

en: Top right
cs: Horní pravý

en: Bottom right
cs: Dolní pravý

en: Bottom left
cs: Dolní levý

en: Themes
cs: Témata vzhledu

en: Apply
cs: Použít

en: Publish
cs: Zveřejnit

en: Unpublish
cs: Skrýt

en: Select theme
cs: Vybrat téma

en: Save order
cs: Uložit pořadí

en: Videos
cs: Videa

en: Library
cs: Knihovna

en: No tags available.
cs: Žádné tagy nejsou k dispozici.

en: Start with
cs: Začít s
