Spider Video Player (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (31 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Next
cy: Nesaf

en: Delete
cy: Dileu

en: Type
cy: Math

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Tags
cy: Tagiau

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Size
cy: Maint

en: Reset
cy: Ailosod

en: Required
cy: Yn ofynnol

en: Name
cy: Enw

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: Save
cy: Cadw

en: Insert
cy: Mewnosod

en: Upload
cy: Llwytho i fyny

en: Error
cy: Gwall

en: Create
cy: Creu

en: All
cy: I gyd

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Up
cy: I fyny

en: Text color
cy: Lliw testun

en: Repeat
cy: Ail adrodd

en: Down
cy: I lawr

en: Order
cy: Trefn

en: Close
cy: Yn agos

en: Themes
cy: Themâu

en: Apply
cy: Ceisio

en: Publish
cy: Cyhoeddi

en: Unpublish
cy: Heb ei gyhoeddi
