Spider Video Player (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (20 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Size
dz: ཚད།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Required
dz: དགོས་མཁོ་ཡོདཔ།

en: Name
dz: མིང་།

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: Upload
dz: མངོན་གསལ་འབད་

en: Error
dz: འཛོལ་བ་

en: Url
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Text color
dz: ཚིག་ཡིག་གི་ཚོས་གཞི་

en: Themes
dz: བརྗོད་དོན་ཚུ་

en: Publish
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་

en: Unpublish
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་བཤོལ་
