Spider Video Player (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (44 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Next
el: Επόμενο

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Type
el: Τύπος

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Priority
el: Προτεραιότητα

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Size
el: Μέγεθος

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Required
el: Υποχρεωτικό

en: Name
el: Όνομα

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Insert
el: Εισαγωγή

en: Upload
el: Αποστολή

en: Error
el: Σφάλμα

en: Create
el: Δημιουργία

en: All
el: Όλες

en: Url
el: Διεύθυνση (URL)

en: Off
el: Κλειστό

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Up
el: Επάνω

en: here
el: εδώ

en: Background color
el: Χρώμα παρασκηνίου

en: Text color
el: Χρώμα κειμένου

en: Down
el: Κάτω

en: Order
el: Σειρά

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: New
el: Δημιουργία

en: Top left
el: Πάνω αριστερά

en: Top right
el: Πάνω δεξιά

en: Bottom right
el: Κάτω δεξιά

en: Bottom left
el: Κάτω αριστερά

en: Themes
el: Θεματικές παραλλαγές

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Publish
el: Δημοσίευση

en: Unpublish
el: Άρση δημοσίευσης

en: Save order
el: Αποθήκευση με αυτή τη σειρά

en: Folder Name
el: Όνομα Φακέλου

en: No tags available.
el: Δεν υπάρχουν διαθέσιμες ετικέτες.
