Spider Video Player (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (29 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Next
eo: Sekva

en: Delete
eo: Forigu

en: Type
eo: Tipo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Size
eo: Grandeco

en: Reset
eo: Restarigu

en: Required
eo: Bezonata

en: Name
eo: Nomo

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Save
eo: Konservu

en: ID
eo: Identigilo

en: Upload
eo: Alŝutu

en: Error
eo: Eraro

en: Create
eo: Kreu

en: All
eo: Ĉiuj

en: Url
eo: URL

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Published
eo: Publikigita

en: Text color
eo: Teksta koloro

en: Order
eo: Ordo

en: Themes
eo: Haŭtoj

en: Apply
eo: Apliku

en: Publish
eo: Publikigu

en: Unpublish
eo: Malpublikigu

en: Videos
eo: Filmetoj
