Spider Video Player (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (54 entries)

en: Title
es: Título

en: Next
es: Siguiente

en: Delete
es: Eliminar

en: Type
es: Tipo

en: Cancel
es: Cancelar

en: Priority
es: Prioridad

en: Tags
es: Etiquetas

en: Yes
es: Sí

en: Go
es: Ir

en: Size
es: Tamaño

en: Reset
es: Restablecer

en: Required
es: Obligatorio

en: One
es: Uno

en: Name
es: Nombre

en: Preview
es: Vista previa

en: Save
es: Guardar

en: Insert
es: Insertar

en: Upload
es: Subir al servidor

en: Create
es: Crear

en: All
es: Todo(s)

en: Url
es: URL

en: Off
es: Desactivado

en: Published
es: Publicado

en: Up
es: Arriba

en: here
es: aquí

en: Background color
es: Color de fondo

en: Text color
es: Color del texto

en: Repeat
es: Repetir

en: Shuffle
es: Barajar

en: Down
es: Abajo

en: Order
es: Pedido

en: Close
es: Cerrar

en: Lines
es: Líneas

en: Circles
es: Círculos

en: Left
es: Izquierda

en: Right
es: Derecha

en: Video
es: Vídeo

en: New
es: Nuevo

en: Top left
es: Superior izquierda

en: Top right
es: Superior derecha

en: Bottom right
es: Inferior derecha

en: Bottom left
es: Inferior izquierda

en: Themes
es: Temas

en: Apply
es: Aplicar

en: Publish
es: Publicar

en: Unpublish
es: Despublicar

en: Save order
es: Guardar orden

en: Videos
es: Vídeos

en: Nature
es: Nalturaleza

en: Library
es: Librería

en: No tags available.
es: No hay etiquetas disponibles.

en: Thumb
es: Miniatura

en: Start with
es: Comenzar con

en: Directory:
es: Directorio:
