Spider Video Player (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (41 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Type
eu: Mota

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Priority
eu: Lehentasuna

en: Tags
eu: Etiketak

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Go
eu: Joan

en: Size
eu: Tamaina

en: Reset
eu: Garbitu

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Name
eu: Izena

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Save
eu: Gorde

en: ID
eu: IDa

en: Upload
eu: Igo

en: Error
eu: Errorea

en: Create
eu: Sortu

en: All
eu: Guztiak

en: Url
eu: URLa

en: Published
eu: Argitaratua

en: Up
eu: Gora

en: here
eu: hemen

en: Text color
eu: Testuaren kolorea

en: Down
eu: Behera

en: Order
eu: Ordena

en: Close
eu: Itxi

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: New
eu: Berriak

en: Top left
eu: Goian ezkerrean

en: Top right
eu: Goian eskuinean

en: Bottom right
eu: Behean eskuinean

en: Bottom left
eu: Behean ezkerrean

en: Themes
eu: Temak

en: Apply
eu: Ezarri

en: Publish
eu: Argitaratu

en: Unpublish
eu: Desargitaratu

en: Save order
eu: Eskaria gorde
