Spider Video Player (7.x-1.0) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Upload
ga: Uaslódáil

en: Order
ga: Ordú

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
