Spider Video Player (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (27 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Next
gu: આગળ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Priority
gu: અગ્રતા

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Size
gu: માપ

en: Required
gu: જરૂરી

en: Name
gu: નામ

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Save
gu: સાચવો

en: Error
gu: ભુલ

en: Create
gu: બનાવો

en: All
gu: બધા

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Up
gu: ઉપર

en: Background color
gu: પૃષ્ઠભૂમિ રંગ

en: Text color
gu: લખાણ રંગ

en: Close
gu: બંધ

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Top left
gu: ઉપર ડાબી બાજુ

en: Top right
gu: ઉપર જમણું બાજુ

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Publish
gu: પ્રકાશિત કરો
