Spider Video Player (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (45 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Next
he: הבא

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: Cancel
he: ביטול

en: Priority
he: עדיפות

en: Tags
he: תגיות

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Go
he: קדימה

en: Size
he: גודל

en: Reset
he: איתחול

en: Required
he: נדרש

en: Name
he: שם

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Save
he: שמירה

en: Insert
he: הוספה

en: Upload
he: העלאה

en: Error
he: שגיאה

en: Create
he: יצירה

en: All
he: הכל

en: Url
he: כתובת url

en: Off
he: כבוי

en: Published
he: מפורסם

en: Up
he: עולה

en: Background color
he: צבע רקע

en: Text color
he: צבע הטקסט

en: Repeat
he: חזור

en: Down
he: יורד

en: Order
he: סידור

en: Close
he: סגירה

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Video
he: וידאו

en: New
he: חדש

en: Top left
he: למעלה משמאל

en: Top right
he: למעלה מימין

en: Bottom right
he: בתחתית מימין

en: Bottom left
he: בתחתית משמאל

en: Themes
he: עיצובים

en: Apply
he: החל

en: Publish
he: פרסם

en: Unpublish
he: העברה למצב "לא פורסם"

en: Save order
he: שמירת הסדר

en: Library
he: ספריה
