Spider Video Player (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (40 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Next
hr: Sljedeći

en: Delete
hr: Ukloni

en: Type
hr: Vrsta

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Priority
hr: Prioritet

en: Tags
hr: Oznake

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Go
hr: Idi

en: Size
hr: Veličina

en: Reset
hr: Poništi

en: Required
hr: Nužno

en: Name
hr: Naziv

en: Preview
hr: Pregled

en: Save
hr: Spremi

en: Insert
hr: Umetni

en: Upload
hr: Otpremi

en: Error
hr: Greška

en: Create
hr: Stvori

en: All
hr: Svi

en: Published
hr: Objavljeno

en: Up
hr: Gore

en: here
hr: ovdje

en: Background color
hr: Boja pozadine

en: Text color
hr: Boja teksta

en: Down
hr: Dolje

en: Order
hr: Redoslijed

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Top left
hr: Vrh lijevo

en: Top right
hr: Vrh desno

en: Bottom right
hr: Dno desno

en: Bottom left
hr: Dno lijevo

en: Themes
hr: Predlošci

en: Apply
hr: Primjeni

en: Publish
hr: Objavi

en: Unpublish
hr: Prekini objavu

en: Save order
hr: Spremi poredak

en: No tags available.
hr: Nema tagova na raspolaganju
