Spider Video Player (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (30 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Next
jv: Sakterusé

en: Delete
jv: Busak

en: Type
jv: Tipe

en: Cancel
jv: Batal

en: Tags
jv: Tautan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Go
jv: Nuju

en: Size
jv: Ukuran

en: Reset
jv: Baléknā

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: Name
jv: Jeneng

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Save
jv: Simpen

en: Upload
jv: Unggah

en: Error
jv: Salah

en: Create
jv: Gawé

en: All
jv: Kabèh

en: Published
jv: Dipacak

en: Up
jv: Munggah

en: here
jv: nag kéné

en: Background color
jv: Warna Background

en: Text color
jv: Warna tèks

en: Down
jv: Mudhun

en: Order
jv: Urutan

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Themes
jv: Téma

en: Save order
jv: Simpen urutan
