Spider Video Player (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (24 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Next
kk: Келесі

en: Delete
kk: Өшіру

en: Type
kk: Тип

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Size
kk: Көлем

en: Reset
kk: Ысыру

en: Required
kk: Қажетті

en: Name
kk: Аты

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Save
kk: Сақтау

en: Upload
kk: Жүктеу

en: Error
kk: Қате

en: Create
kk: Қосу

en: All
kk: Барлық

en: Published
kk: Жарияланған

en: Background color
kk: Фон түсі

en: Text color
kk: Мәтін түсі

en: Themes
kk: Темалар

en: Publish
kk: Жариялау

en: Unpublish
kk: Жарияламау
