Spider Video Player (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (29 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Delete
km: លុប

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Tags
km: ស្លាក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Size
km: ទំហំ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Required
km: ទាមទារ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Upload
km: ផ្ទុកឡើង

en: Error
km: កំហុស

en: Create
km: បង្កើត

en: All
km: ទាំងអស់

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Background color
km: ពណ៌​ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ

en: Text color
km: ពណ៌​អត្ថបទ

en: Order
km: លំដាប់

en: Close
km: បិទ

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Themes
km: ស្បែក

en: Publish
km: បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Unpublish
km: មិន​បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ

en: Save order
km: រក្សាទុក​លំដាប់
