Spider Video Player (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (40 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Priority
kn: ಆದ್ಯತೆ

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Go
kn: ಹೋಗು

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Required
kn: ಕಡ್ಡಾಯ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Insert
kn: ಸೇರಿಸಿ

en: Playlists
kn: ಚಲಾವಣಾಪಟ್ಟಿಗಳು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Upload
kn: ಅಪ್ ಲೋಡ್ ಮಾಡಿ

en: Error
kn: ದೋಷ

en: Create
kn: ಸೃಜಿಸು

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Up
kn: ಮೇಲೆ

en: Background color
kn: ಹಿನ್ನಲೆ ಬಣ್ಣ

en: Text color
kn: ಪಠ್ಯ ಬಣ್ಣ

en: Repeat
kn: ಮರುಕಳಿಸು

en: Down
kn: ಕೆಳಕ್ಕೆ

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: Lines
kn: ಸಾಲುಗಳು

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Video
kn: ವೀಡಿಯೋ

en: New
kn: ಹೊಸ

en: Themes
kn: ಥೀಮುಗಳು

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Folder Name
kn: ಫೋಲ್ಡರಿನ ಹೆಸರು

en: Videos
kn: ವೀಡಿಯೋಗಳು
