Spider Video Player (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (31 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Next
ku: دواتر

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Type
ku: جۆر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Size
ku: قەبارە

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Required
ku: پێویستە

en: Name
ku: ناو

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Upload
ku: بارکردن

en: Error
ku: هەڵە

en: Create
ku: درووستکردن

en: All
ku: هەموو

en: Url
ku: به‌سته‌ر

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Up
ku: سەرەوە

en: Background color
ku: ڕەنگی پاشبنەما

en: Text color
ku: ڕه‌نگی نووسین

en: Down
ku: خوارەوە

en: Order
ku: ڕیز

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Themes
ku: ڕووکارەکان

en: Publish
ku: بڵاوبکەوە

en: Unpublish
ku: بڵاو نه‌کراوه‌

en: Save order
ku: پاشەکەوتکردنی ڕیز
