Spider Video Player (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (43 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Next
lv: Tālāk

en: Delete
lv: Dzēst

en: Type
lv: Veids

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Priority
lv: Prioritāte

en: Tags
lv: Birkas

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Go
lv: Aiziet

en: Size
lv: Izmērs

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Required
lv: Obligāts

en: Name
lv: Nosaukums

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Insert
lv: Ievietot

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: Error
lv: Kļūda

en: Create
lv: Izveidot

en: All
lv: Visi

en: Off
lv: Izslēgts

en: Published
lv: Publicēts

en: Up
lv: Augoša

en: here
lv: šeit

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Text color
lv: Teksta krāsa

en: Down
lv: Dilstoša

en: Order
lv: Secība

en: Close
lv: Aizvērt

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: New
lv: Jauns

en: Top left
lv: Augšdaļā pa kreisi

en: Top right
lv: Augšējā labajā stūrī

en: Bottom right
lv: Apakšējā labajā pusē

en: Bottom left
lv: Apakšā kreisajā pusē

en: Themes
lv: Tēmas

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Publish
lv: Publicēts

en: Unpublish
lv: Nepublicēts

en: Save order
lv: Saglabāt secību

en: Library
lv: Bibliotēka
