Spider Video Player (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (27 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Next
mn: Дараах

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Tags
mn: Тагууд

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Name
mn: Нэр

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Insert
mn: Оруулах

en: Upload
mn: Оруулах

en: Error
mn: Алдаа

en: All
mn: Бүгд

en: Url
mn: Хаяг

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Background color
mn: Суурь өнгө

en: Text color
mn: Текстний өнгө

en: Order
mn: Дараалал

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: Themes
mn: Сайтын дизайнууд

en: Publish
mn: Нийтлэх
