Spider Video Player (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (24 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Tags
my: Tag များ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Go
my: သွားမည်

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Required
my: မရှိမဖြစ်လုပ်ရမည်

en: Name
my: အမည်

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Error
my: အမှား

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Up
my: အပေါ်သို့

en: Background color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Text color
my: စာသားအရောင်

en: Down
my: အောက်သို့

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Publish
my: ထုတ်ဝေပါ
