Spider Video Player (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (56 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Next
nl: Volgende

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Tags
nl: Labels

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Go
nl: Filter

en: Size
nl: Grootte

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Required
nl: Verplicht

en: One
nl: Een

en: Name
nl: Naam

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Save
nl: Opslaan

en: Insert
nl: Invoegen

en: Upload
nl: Uploaden

en: Error
nl: Fout

en: Create
nl: Aanmaken

en: All
nl: Alle

en: Url
nl: URL

en: Off
nl: Uit

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Up
nl: Omhoog

en: Flash
nl: Flits

en: here
nl: hier

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Text color
nl: Tekstkleur

en: Repeat
nl: Herhalen

en: Down
nl: Omlaag

en: Order
nl: Volgorde

en: Close
nl: Sluiten

en: Lines
nl: Lijnen

en: Circles
nl: Cirkels

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: New
nl: Nieuwe

en: Top left
nl: Linksboven

en: Top right
nl: Rechtsboven

en: Bottom right
nl: Rechtsonder

en: Bottom left
nl: Linksonder

en: Themes
nl: Thema's

en: Apply
nl: Toepassen

en: Publish
nl: Publiceren

en: Unpublish
nl: Depubliceren

en: Save order
nl: Volgorde bewaren

en: Folder Name
nl: Mapnaam

en: Auto play
nl: Automatisch afspelen

en: Nature
nl: Natuur

en: Library
nl: Bibliotheek

en: Select Video
nl: Video selecteren

en: volume
nl: inhoud

en: Select Image
nl: Afbeelding selecteren

en: Video Player
nl: Video-speler

en: Start with
nl: Beginnen met
