Spider Video Player (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (42 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Next
oc: Seguent

en: Delete
oc: Suprimir

en: Type
oc: Tipe

en: Cancel
oc: Anullar

en: Priority
oc: Prioritat

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Go
oc: Anatz

en: Size
oc: Talha

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Required
oc: Requesit

en: Name
oc: Nom

en: Preview
oc: Apercebut

en: Save
oc: Enregistrar

en: Playlists
oc: Lista de lectura

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Upload
oc: Transferiment de fichièrs

en: Create
oc: Crear

en: All
oc: Tot

en: Url
oc: URL

en: Off
oc: Desactivat

en: Published
oc: Publicat

en: Up
oc: Naut

en: here
oc: aicí

en: Background color
oc: Color de rèireplan

en: Text color
oc: Color del tèxte

en: Repeat
oc: Repetir

en: Down
oc: Bas

en: Order
oc: Òrdre

en: Close
oc: Tampar

en: Lines
oc: Linhas

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: New
oc: Novèl

en: Themes
oc: Tèmas

en: Apply
oc: Aplicar

en: Publish
oc: Publicar

en: Unpublish
oc: Despublicar

en: Save order
oc: Desa l'ordre

en: Nature
oc: Natura
