Spider Video Player (7.x-1.0) - en to or translation catalogue (7 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Next
or: ପର

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Error
or: ତ୍ରୁଟି

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ
