Spider Video Player (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (14 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Next
os: Дарддæр

en: Delete
os: Аппар

en: Type
os: Тип

en: Cancel
os: Аппар

en: Tags
os: Тегтæ

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Size
os: Ас

en: Reset
os: Раздæрау

en: Required
os: Æнæмæнг

en: Name
os: Ном

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Save
os: Ныффысс
