Spider Video Player (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (29 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Next
ps: بل

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Tags
ps: بچوي

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Size
ps: كچه

en: Required
ps: غوښتى

en: Name
ps: نوم

en: Preview
ps: مخليد

en: ID
ps: پېژند

en: Upload
ps: پورته کول

en: Error
ps: تیروتنه

en: All
ps: ټول

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Background color
ps: شاليد رنګ

en: Text color
ps: متن رنګ

en: Order
ps: اوډون

en: Close
ps: تړل

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: New
ps: نوی

en: Bottom right
ps: لاندې ښی

en: Bottom left
ps: لاندې کيڼ

en: Themes
ps: ویینې

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Save order
ps: اوډون خوندي کول
