Spider Video Player (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (57 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Next
ru: Вперёд

en: Delete
ru: Удалить

en: Type
ru: Тип

en: Cancel
ru: Отмена

en: Priority
ru: Приоритет

en: Tags
ru: Теги

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Go
ru: Пуск

en: Size
ru: Размер

en: Reset
ru: Сбросить

en: Required
ru: Обязательно

en: One
ru: Один

en: Name
ru: Название

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: Save
ru: Сохранить

en: Insert
ru: Вставить

en: Playlists
ru: Плейлисты

en: Upload
ru: Закачать

en: Error
ru: Ошибка

en: Create
ru: Создать

en: All
ru: Все

en: Url
ru: Url-адрес

en: Off
ru: Выкл

en: Published
ru: Опубликовано

en: Up
ru: Вверх

en: here
ru: здесь

en: Background color
ru: Цвет фона

en: Text color
ru: Цвет текста

en: Repeat
ru: Повтор

en: Shuffle
ru: Перемешать

en: Down
ru: Вниз

en: Order
ru: Порядок

en: Close
ru: Закрыть

en: Lines
ru: Линии

en: Circles
ru: Круги

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Video
ru: Видео

en: New
ru: Новое

en: Top left
ru: Вверху слева

en: Top right
ru: Вверху справа

en: Bottom right
ru: Внизу справа

en: Bottom left
ru: Внизу слева

en: Themes
ru: Темы оформления

en: stop
ru: стоп

en: Apply
ru: Применить

en: Publish
ru: Опубликовать

en: Unpublish
ru: Снять с публикации

en: Save order
ru: Сохранить порядок

en: Videos
ru: Видео

en: Library
ru: Библиотека

en: No tags available.
ru: Меток нет.

en: play
ru: воспроизведение

en: volume
ru: громкость

en: Watermark image
ru: Рисунок водяного знака
