Spider Video Player (7.x-1.0) - en to se translation catalogue (15 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: Upload
se: Bija neahttabáikái

en: All
se: Buot

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Order
se: Diŋgo

en: Close
se: Gidde

en: Video
se: Filbma

en: Publish
se: Almmut
