Spider Video Player (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (11 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Next
si: ඊලඟ

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Type
si: වර්ගය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Priority
si: ප්‍රමුඛතාව

en: Required
si: අත්‍යවශ්‍යයි

en: Name
si: නම

en: Error
si: දෝෂය

en: All
si: සියල්ල

en: Order
si: පිලිවෙල
