Spider Video Player (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (46 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Next
sk: Ďalej

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Priority
sk: Priorita

en: Tags
sk: Značky

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Go
sk: Prejsť

en: Size
sk: Veľkosť

en: Required
sk: Povinné

en: Name
sk: Názov

en: Preview
sk: Náhľad

en: Save
sk: Uložiť

en: Insert
sk: Vložiť

en: Upload
sk: Nahrať

en: Error
sk: Chyba

en: Create
sk: Vytvoriť

en: All
sk: Všetky

en: Off
sk: Vypnúť

en: Published
sk: Zverejnené

en: Up
sk: Hore

en: here
sk: tu

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Text color
sk: Farba textu

en: Repeat
sk: Opakovanie

en: Down
sk: Dolu

en: Order
sk: Poradie

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Lines
sk: riadky

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Top left
sk: Vľavo hore

en: Top right
sk: Vpravo hore

en: Bottom right
sk: Vpravo dole

en: Bottom left
sk: Vľavo dole

en: Themes
sk: Témy vzhľadu

en: Apply
sk: Použiť

en: Publish
sk: Zverejniť

en: Unpublish
sk: Zrušiť zverejnenie

en: Save order
sk: Uložiť poradie

en: Videos
sk: Videá

en: Library
sk: Knižnica

en: No tags available.
sk: Nie sú k dispozícii žiadne značky.

en: volume
sk: objem
