Spider Video Player (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (29 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Next
sl: Naslednja

en: Delete
sl: Izbriši

en: Type
sl: Tip

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Priority
sl: Prioriteta

en: Tags
sl: Oznake

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Size
sl: Velikost

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Required
sl: Obvezno

en: Name
sl: Ime

en: Preview
sl: Predogled

en: Save
sl: Shrani

en: Upload
sl: Nalaganje

en: Error
sl: Napaka

en: All
sl: Vsi

en: Published
sl: Objavljeno

en: Text color
sl: Barva besedila

en: Order
sl: Vrstni red

en: Close
sl: Zapri

en: Top left
sl: Zgoraj levo

en: Top right
sl: Zgoraj desno

en: Bottom right
sl: Spodaj desno

en: Bottom left
sl: Spodaj levo

en: Themes
sl: Teme

en: Publish
sl: Objavi

en: Unpublish
sl: Umakni objavo
