Spider Video Player (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (23 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Type
sq: Lloji

en: Cancel
sq: Anulo

en: Tags
sq: Etiketat

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Size
sq: Madhësia

en: Reset
sq: Rifillo

en: Required
sq: Kërkohet

en: Name
sq: Emri

en: Preview
sq: Shikoje

en: Save
sq: Ruaj

en: Upload
sq: Ngarkimi

en: Error
sq: Gabim

en: Create
sq: Krijo

en: All
sq: Të gjitha

en: Url
sq: Adresa Url

en: Published
sq: Publikuar

en: Text color
sq: Ngjyra e tekstit

en: Themes
sq: Temat

en: Publish
sq: Publiko

en: Unpublish
sq: Hiq nga publikimi
