Spider Video Player (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Next
sr: Следећи

en: Delete
sr: Избриши

en: Type
sr: Tип

en: Cancel
sr: Поништи

en: Size
sr: Величина

en: Name
sr: Име

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Save
sr: Сачувај

en: ID
sr: ИД

en: Error
sr: Грешка

en: Text color
sr: Боја текста

en: Order
sr: Редослед

en: Save order
sr: Сачувај редослед
