Spider Video Player (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (28 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Next
te: తరువాత

en: Delete
te: తొలగించు

en: Type
te: రకం

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Priority
te: ప్రాధాన్యత

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Go
te: వెళ్ళు

en: Size
te: కొలత

en: Required
te: తప్పనిసరి

en: Name
te: పేరు

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Upload
te: ఎక్కించు

en: Error
te: సమస్య

en: Create
te: సృష్టించు

en: All
te: అన్నీ

en: here
te: ఇక్కడ

en: Text color
te: పాఠ్యపు రంగు

en: Order
te: క్రమం

en: Close
te: మూసివేయి

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: Themes
te: అలంకారాలు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Publish
te: ప్రచురించు
