Spider Video Player (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (27 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Next
th: ถัดไป

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Priority
th: ลำดับความสำคัญ

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Required
th: จำเป็น

en: Save
th: บันทึก

en: ID
th: ไอดี

en: Upload
th: อัพโหลด

en: Error
th: ผิดพลาด

en: Create
th: สร้าง

en: All
th: ทั้งหมด

en: Off
th: ปิด

en: Up
th: ขึ้น

en: Text color
th: สีของข้อความ

en: Order
th: เรียงตาม

en: Close
th: ปิด

en: Video
th: วีดีโอ

en: Themes
th: แบบเว็บไซต์

en: Publish
th: เผยแพร่

en: Unpublish
th: ระงับการเผยแพร่

en: Select theme
th: เลือกชุดรูปแบบ

en: Save order
th: บันทึกลำดับ

en: Your browser does not support the video tag.
th: เบราว์เซอร์ของคุณไม่สนับสนุนแท็กวิดีโอ
