Spider Video Player (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (46 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Next
tr: Sonraki

en: Delete
tr: Sil

en: Type
tr: Tip

en: Cancel
tr: İptal

en: Priority
tr: Öncelik

en: Tags
tr: Etiketler

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Go
tr: Devam et

en: Size
tr: Boyut

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Required
tr: Zorunlu

en: One
tr: Bir

en: Name
tr: İsim

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Save
tr: Kaydet

en: Insert
tr: Ekle

en: Upload
tr: Yükle

en: Error
tr: Hata

en: Create
tr: Oluştur

en: All
tr: Tümü

en: Off
tr: Kapalı

en: Published
tr: Yayında

en: Up
tr: Yukarı

en: here
tr: buraya

en: Background color
tr: Arkaplan rengi

en: Text color
tr: Yazı rengi

en: Down
tr: Aşağı

en: Order
tr: Sıralama

en: Close
tr: Kapat

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: New
tr: Yeni

en: Top left
tr: Üst sol

en: Top right
tr: Üst sağ

en: Bottom right
tr: Alt sağ

en: Bottom left
tr: Alt sol

en: Themes
tr: Temalar

en: Apply
tr: Uygula

en: Publish
tr: Yayınla

en: Unpublish
tr: Yayından kaldır

en: Select theme
tr: Tema seç

en: Save order
tr: Sıralamayı kaydet

en: Library
tr: Kütüphane

en: No tags available.
tr: Etiket yok
