Spider Video Player (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (32 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Type
ug: تىپى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Required
ug: زۆرۈر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Insert
ug: قىستۇرۇش

en: Upload
ug: يۈكلەش

en: Error
ug: خاتالىق

en: Create
ug: قۇرۇش

en: All
ug: ھەممە

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: here
ug: بۇ يەر

en: Text color
ug: تېكىست رەڭگى

en: Shuffle
ug: ئارىلاش

en: Order
ug: تەرتىبى

en: Close
ug: يېپىش

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Top left
ug: سول تەرەپ ئۈستى

en: Top right
ug: ئوڭ تەرەپ ئۈستى

en: Bottom right
ug: ئوڭ تەرەپ ئاستى

en: Bottom left
ug: سول تەرەپ ئاستى

en: Themes
ug: ئۇسلۇبلار

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Publish
ug: ئېلان قىلىش

en: Auto play
ug: ئاپتوماتىك قويۇش
