Spider Video Player (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (24 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Next
am: ቀጣይ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Type
am: ዓይነት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Required
am: አስፈላጊ

en: Name
am: ስም

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: ID
am: አይዲ

en: Error
am: ስህተት

en: Published
am: የታተመ

en: Text color
am: የጽሑፍ ቀለም

en: Close
am: ዝጋ

en: Top left
am: ከላይ በስተግራ

en: Top right
am: ከላይ በስተቀኝ

en: Bottom right
am: ከታች በስተቀኝ

en: Bottom left
am: ከታች በስተግራ

en: Themes
am: ገጽታዎች

en: Publish
am: አትም

en: Unpublish
am: ያልታተመ
